Meditown Sağlık Turizmine Katkı Sağlayacak

Meditown Sağlık Turizmine Katkı Sağlayacak

Downtown içinde konumlandırılan ve Bursa’ya yeni nesil sağlık deneyimi sunacak olan Meditown hizmete açıldı. Atış Grup projesi olan Meditown, uluslararası taleplere cevap veren bir sağlık hizmetleri yerleşimi olarak karma yaşam konsepti içinde konumlandırılmış muayenehaneleriyle bir ilk olma özelliği taşıyor. Geleceğin sağlık hizmetlerinden ilhamla yola çıkılmış 32 modern muayenehane yer alıyor. Bursa’nın en modern sağlık alanlarına ev sahipliği yapacak Meditown Sağlık Merkezi, sağlık profesyonellerinin ve hastalarmın değişen ihtiyaçlarına uygun, modern ve yenilikçi çözümler sunmak için tasarlandı.

Bünyesinde luxury otel, alışveriş mekanları, yeme içme ve rezidans ile birlikte bir çok sosyal donatı alanını barındıran Downtown’un, en önemli noktalarından birini de Bursa’ya yeni nesil sağlık hizmeti sunacak Meditown Sağlık Merkezi oldu. Meditown, Bursa’daki hekimleri sağlık turizmi ağına dahil edecek bir çalışma konseptiyle buluşturdu. Meditown’da konumlanacak hekimlerin danışma hizmetleri bilden fazla yabancı dil bilen profesyoneller tarafından sağlanacak.

Öte yandan bu hekimler, ilk etapta dünyanın 6 ülkesinde oluşturulan Meditown’un sağlık turizmi ofislerinden acente hizmeti de alabilecek. Meditown, lüks konaklama, dünya markalarıyla alışveriş imkanı, sokak lezzetlerinden dünya mutfağına uzanan seçenekleriyle havuz başı restoranların yanında, yaşamla iç içe bir sağlık hizmeti deneyimi sunuyor.

Çocuk oyun alanları, konferans salonları, alışveriş caddeleri, sanat merkezleriyle paylaşılan yaşam alanı içindeki ferah muayeneler hem hasta hem hasta yakını ekseninde hizmet alımını üst çizgiye taşıyor.

Son Yazılar

kok-hucre-iyilesme-ve-genclesmenin-sirrini-tasiyan-bilimin-sasirtici-kesfi
Kök Hücre: İyileşme ve Gençleşmenin Sırrını Taşıyan Bilimin Şaşırtıcı Keşfi
dolgu-dogal-guzelligi-yeniden-insa-eden-estetik-donusumun-anahtari
Dolgu: Doğal Güzelliği Yeniden İnşa Eden Estetik Dönüşümün Anahtarı
mezoterapi-cildinizi-yeniden-canlandiran-ilham-verici-bir-guzellik-ritueli
Mezoterapi: Cildinizi Yeniden Canlandıran İlham Verici Bir Güzellik Ritüeli

İletişim Formu