meditown-academy

VitaMENTE Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

vita-mente-logo

İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

Randevu

VitaMENTE Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

VitaMENTE Yaşam Noktası: Zihinsel ve Bedensel Sağlığınızın Merkezi

Kişisel gelişim ve sağlıklı yaşam konularında uzmanlaşmış bir klinik olarak sizlere en kapsamlı hizmeti sunmak için burada. Uzman Klinik Psikolog Arzu Erdoğan ve Diyetisyen Psikolog Burcu Negizsoy Öğretici’nin liderliğinde, zihinsel ve bedensel sağlığınızı desteklemek, sizin potansiyelinizi en yükseğe çıkarmak için buradayız.

Holistik Yaklaşımımız

VitaMENTE Yaşam Noktası olarak, insanın zihinsel ve bedensel sağlığının ayrılmaz bir bütün olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, sağlık hizmetlerimizi sunarken holistik bir yaklaşım benimsiyoruz. Zihinsel sağlığınızı güçlendirmek için psikolojik danışmanlık, terapi ve bilişsel davranışçı teknikler sunarken, bedensel sağlığınızı desteklemek için beslenme danışmanlığı ve kişisel antrenmanlar sağlıyoruz. Böylece, hem bedeninizin hem de zihninizin sağlığını optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Bireysel İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler

Her bireyin ihtiyaçları farklıdır ve bu nedenle her tedavi planını bireysel ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Uzmanlarımız, sizinle birlikte çalışarak kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturacak ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak adımları belirleyecektir. Sizleri dinlemek, anlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak bizim önceliğimizdir.

Profesyonellik ve Güven

VitaMENTE Yaşam Noktası olarak, profesyonellik ve güveni en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. Uzmanlarımız, alanlarında deneyimli ve uzmanlaşmış kişilerden oluşur ve her biri mesleki etik kurallara bağlıdır. Bize güvendiğinizde, kişisel bilgilerinizin gizliliğini koruyacak ve sizin için en iyi sonuçları elde etmek için titizlikle çalışıyoruz.

Uzmanlık Alanları

Galeri

Uzmanlar

burcu-nergizsoy-ogretici