Sağlık Ofisleri

"Yeni nesil sağlık deneyimleri için"

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Bursa’nın en modern muayenehanelerine ev sahipliği yapan MEDITOWN, geleceğin sağlık ofisleri öngörüsünden yola çıkarak sağlık profesyonellerinin, hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına uygun, modern çözümler sunarak, hizmet kalitesini artırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Şehrin kalbinde, hayallerin şehrinde

MEDITOWN, Bursa’nın en fazla nüfusa sahip ilçesi Osmangazi ile en hızlı gelişen ilçesi Nilüfer’in kesişme noktasında yer alan DOWNTOWN Yaşam ve Eğlence Merkezi’nin içinde konumlanmıştır.

MEDITOWN, Bursa’ya sağlık alanında yeni bir nefes getirecek konseptiyle hem sağlık hizmetini hem de sosyal yaşamı birbirinden ayırmadan ve tedavi sürecinde en çok ihtiyaç duyulan moral-motivasyonu temele alarak tasarlanmıştır. Alışveriş, kültür-sanat, yeme-içme, açık hava etkinlikleri gibi hayatın vazgeçilmezleri Downtown’ın eşsiz karma konseptinde danışanlara sunulurken seçkin hekimler, modern muayenehaneler ve multidisipliner yaklaşımla çok boyutlu tedavi de iyileşmenin en önemli etkeni oluyor.

Meditownlu Muayenehaneler

Geleceğin Sağlık Konseptinde Yerinizi Alın!

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun. Mümkün olan en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım.

FARK YARATAN KONSEPT

Her tıp branşından hekimlerimiz, yatay yerleşim mimarisinde ihtiyaç ve gereksinimlerine göre şekil ve büyüklüklerini seçebildikleri muayenehanelerini kendi kullanımlarına göre tasarlayabilmektedir.

MEDITOWN fark yaratan konseptiyle hekimlerine, tüm alt yapısı ruhsata esas yönetmeliklere uygun olarak hazırlanan muayenehanelerinde, yaşam ve eğlence merkeziyle paylaştığı yerleşim alanının sağladığı avantajların yanı sıra, aynı yerleşkedeki İntercontinental Otel ile yürütülen iş birliğiyle yüksek standartlı konaklama hizmeti de sunmaktadır.

Yurt dışı acentelerin desteğiyle ulaşımı da paket hizmetin içinde üst standartlarda sunan Meditown, sağlık turizminde dünyanın yeni gözdesi olan Türkiye için de öncü ve iddialı bir sağlık merkezi olma özelliği taşımaktadır.

Meditown’da yerini alan hekimleri, sağlığın geleceğinin öngörüsüyle tasarlanmış bir kompleks içinde uluslararası danışan portföyüne üst seviyede modern bir hizmet sunarak kendi adını bir marka yapma olanağı bekliyor.

Hangi Branşlar İçin Uygun?

Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Kadın Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi, Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, Psikiyatri, Psikoloji, Romatoloji, Radyoloji, Onkoloji, Üroloji olmak üzere tüm branşlar için uygundur.

Ofis Tipleri

Ortak Kullanım Alan Hizmetlerimiz

RESMİ EVRAK İŞLERİNİZİ BİZE BIRAKIN

Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine tam uygun olarak inşa edilen MEDITOWN’da;

GENİŞ HASTA PORTFÖYÜ

Tüm tıp branşlarından hekimlerin bir araya geldiği Bursa’nın ilk girift muayenehane plaza katı olma özelliğini taşıyan MEDITOWN‘da ortak hasta havuzu oluşturarak hasta portföyünüzü artıracağınızın sözünü veriyoruz.

Profesyonel yönetim anlayışı, eğitimli karşılama ekibi ve hasta odaklı hizmet anlaşıyı ile hasta ve hasta yakını memnuniyetinin öncelikli olduğu kazançlı ve verimli bir çalışma ortamı vadediyoruz.

PREMIUM HASTA HİZMETLERİ

Hasta odaklı hizmet anlayışımız ile hasta ve hasta yakınlarınızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak premium hizmetleri bir arada sunuyoruz.