meditown-academy

Op. Dr. Fatih Düz

op-dr-fatih-duz

Op. Dr. Fatih Düz

Randevu

Hakkında

1978 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladıktan sonra 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2005-2010 yılları arasında İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak üroloji uzmanı oldu. 2012-2017 yılları arasında mecburi hizmetini Burdur Bucak Devlet Hastanesi’nde yaptı. 2017-2024 tarihleri arasında Bursa Orhangazi Devlet Hastanesinde çalıştı.

14 yıllık uzmanlık deneyimini, bilgi birikimini ve tecrübelerini hastalarıyla paylaşan Düz, hastalarının ürolojik problemlerini çözerek onları sağlığına kavuşturmak ve yaşam kalitelerini arttırmak için çalışmaya devam ediyor.

Aileler için strese ve kaygıya neden olan sünnet işlemini, en sağlıklı ve rahat şekilde gerçekleştirmek için kafa yoran Dr. Fatih Düz, bu konuda aranılan bir hekim. Sünnet işlemini lokal anestezi uygulayarak yapan Düz, genel anesteziye bağlı oluşabilecek riskleri bertaraf ediyor.

Dr. Fatih Düz ve ekibi, sünnet kliniğinde oluşturulan eğlenceli bir ortamda, sünnet işlemini akıllarda güzel bir anı olarak kalacak şekilde organize ediyor. Anne babalar eşliğinde gerçekleştirilen sünnet işlemi, kahramanlarımız için korkulu bir rüya değil, eğlence dolu anlar şeklinde yaşanıyor. Ehil ellerde, keyifle yaşanan sünnet işlemi ailelerin en güzel anıları içinde yerini alıyor.

Dr. Fatih Düz, evli bir kız, bir erkek çocuk babasıdır.

Eğitim Bilgileri

Mesleki Özel İlgi Alanları

Diller