meditown-academy

Rommer International İletişim Ofisi

rommer-logo

İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

Randevu

Rommer International İletişim Ofisi

ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp merkezi, 30 yıllık deneyimiyle modern tıbbın son teknolojik donanımları, en yeni tedavi yöntemleri ve alanında uzman hekim kadrosuyla, kişiye özel bütüncül tedavi yaklaşımı sunuyor.

ROMMER International, robotik rehabilitasyon, bilgisayarlı denge sistemleri ile son teknoloji ve termal suyun iyileştirici gücünü birleştirerek nörolojik ve pediatrik rehabilitasyonun yanı sıra bel/boyun fıtıkları, sırt ağrıları, fibromiyalji, diz ağrıları, yumuşak doku romatizması, eklem romatizması ve ortopedik ameliyatlar sonrası fonksiyon bozukluklarına sahip hastaların iyileşme sürecinde başarılı sonuçlar elde ediyor.

Ulusal ve uluslararası hastalara standartların üstünde hizmet veren ROMMER International, “Yalnız Değilsiniz” sloganıyla insan sağlığını merkeze alan ve insanların hayat kalitesini arttıran işlere imza atmayı ilk hedefi sayarak siz değerli hastalarımıza Meditown Bursa Medical Center’da yer alan iletişim ofisiyle destek olmaya devam etmektedir.

ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Rommer International, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini bütüncül tedavi yaklaşımıyla dahiliye, beyin cerrahi, klinik psikoloji, beslenme ve diyetetik branşlarını birlikte sunar. 30 yıllık tecrübesiyle doğanın şifalı gücünden de bilimsel veriler ışığında yararlanan Rommer, termal su tedavisinde uluslararası hizmet vermektedir.

UZMAN HEKİMLER
Yetişkinlerde inme (felç), Parkinson, MS (Multiple Skleroz) vb., çocuklarda serebral palsi (CP), hidrosefali, brakial pleksus vb. tanılı hastalarının fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle yapabilmeleri için doğru tedavi yöntemleri planlanıp, hastalarının günlük aktivitelerini bağımsız ve ağrısız yapmaları sağlanıyor.

ROBOTİK REHABİLİTASYON
ROMMER robotik rehabilitasyon sistemi birimi, hareketli hidroterapi rehabilitasyon birimi, bilgisayarlı denge sistem alanları ile teknolojik yenilikleri tedavinin etkin bir parçası olarak sunmaktadır.

TERMAL SU
Güncel tedavi yöntemlerini yakından takip eden ROMMER International, R&D ekibi tarafından özel tasarlanmış ve patenti alınmış tedavi havuzunda, doğal termal suyu kullanarak nörolojik ve pediatrik hastalara ek olarak bel/boyun fıtıkları, sırt ağrıları, fibromiyalji, diz ağrıları, yumuşak doku romatizması, eklem romatizması, eklem protezleri ve ortopedik ameliyatlar sonrasında oluşan fonksiyon bozukluklarına sahip hastaların iyileşme sürecinde başarılı sonuçlar elde ediyor.

Uzmanlar